• Tarpraumenininė koordinacija
  • Liemens stabilumas
  • Raumenų jėga

PRIEMONĖS

Užsiėmimų metu taikome ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums pažangiausias ir inovatyvias treniruočių priemones.

    Norvegijos specialistų sukurtos metodikos pagalba leidžiama atlikti tikslius judesius naudojant savo kūno svorio pasipriešinimą. Dažnai skausmas, atsiradęa dėl raumenų disbalanso ar esamų kitų struktūrų pažeidimo/apkrovimo neleidžia atlikti vienokių ar kitokių judesių. Redcord terapijoje specialiais diržais ir gumomis nukraunant kūno dalis, kuriose jaučiamas skausmas formuojamas taisyklingas (svabiausia BE SKAUSMO) judesys, stiprinamos reikalingos raumenų grupės, gerinama kūno stabilizacija. Todėl mankštintis gali kiekvienas – bet kokio fizinio pasirengimo ar amžiaus!

    Studijoje įrengtos penkios dviašės Redcord® įrangos stotelės leis saugiai ir taisyklingai mankštintis keliems asmenis iš karto.

    RedCord RedCord

    Tai dar viena naujovė!

    Suomijoje sukurta inovatyvi treniruočių priemonė, leidžianti ne tik stiprinti viso kūno raumenis, bet ir kartu gerinti aerobinę ištvermę. Dėka slidaus paviršiaus įsijungia kūną stabiliuojantys, pusiausvyrą palaikantys raumenys. Tai nepakeičiama traumų prevencijos priemonė ruošiantis slidinėjimo sezonui ar tiesiog norint sustiprinti kūno raumenyną, gerinti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.

    Pratimų ir jų pradinių padėčių įvairovė puikiai pritaikoma įvairaus fizinio pasirengimo (nuo pradedančiųjų iki pažengusių) ar amžiaus asmenims.

    PowerSlider PowerSlider

    Tam tikrų judesių seka, derinamų su kvėpavimu, stimuliuojami gilieji raumenys bei juos dengiančios jungiamojo audinio struktūros, vadinamos fascijomis. Ši metodika taip pat akcentuoja kaulo stimuliaciją, prie kurio tvirtinasi visi kūno audiniai. Taip sumažėja raumenų įtampa, skausmas, kūnas tampa lengvas ir atsipalaidavęs.

    Unikalios struktūros kamuoliai sukurti atsižvelgiant į žmogaus anatomiją ir į tai, kokio pasipriešinimo reikia kiekvienai kūno daliai, siekiant maksimalaus rezultato.

    Užsiėmimo metu fiziniai pratimai derinami atsižvelgiant į amžių, fizinę būklę, problemines vietas.

    Yamuna Yamuna

    Pastaruoju metu tiek reabilitacijoje, tiek sporte išpopuliarėjusi mankštos bei apšilimo priemonė. Atliekant specialius judesius užtikrinamas kūną ir organus dengiančio jungiamojo audinio, vadinamo fascija elastingumas. Taip atsipalaiduoja įsitempę raumenys, mažėja skausmas, gerėja audinių kraujotaka.

    Ypač rekomenduojamas esant nugaros raumenų problemoms ir skausmui. Efektui sustiprinti, naudojamas su keičiamais keturių skirtingų kietumo bangelių formos paviršiais.

    Treniruočių volas Treniruočių volas

    Treniruočių metu, atliekant judesius ant nestabilių plokštumų aktyvinami giliuosiuose raumenyse, sausgyslėse bei raiščiuose esantys receptoriai. Taip lavinamas galūnių ir kūno pajutimas erdvėje, sąnarių stabilumas, judesių neuromotorinis valdymas.

    Ne retai rekomenduojama atlikti pratimus ant nestabilių paviršių po patirtų traumų ar ilgą laiką jaučiamo skausmo, esant sumažėjusiai raumenų jėgai.

    Plokštuma

    Pastaruoju metu smarkiai išpopuliarėjusi priemonė tiek sporte, tiek reabilitacijoje.

    Tai elastinis pleistras, kuris klijuojamas tam tikra metodika gerina pažeistos vietos kraujotaką, limfotaką. Taip mažėja skausmas, audinių uždegimas, raumenų ir sąnarių funkcija.

    Saugus naudoti kiekvienam, išskyrus odos pažeidimo ar alergijos lateksui atvejus.

    Kinezioteipas